TÝDEN  KNIHOVEN  (6.10. - 11.10. 2014) v Městské knihovně Chrudim letos proběhne v již zaběhnutých kolejích  a zopakujeme si už lety prověřený program.

 

Od úterý do pátku se můžete zastavit ve vestibulu  a vybrat si z široké nabídky vyřazené literatury tolik co unesete a věřte, že bude z čeho vybírat.

 

Čtenáři -  zapomnětlivci jistě přivítají  možnost, kterou nabízí  ČTENÁŘSKÁ AMNESTIE. Pouze v  tomto jednom týdnu z celého roku mohou vrátit půjčené dokumenty bez placení dlužné částky.

 

Letošní novinka z dospělého oddělení nás bude provázet po delší období, podle zájmu našich čtenářů. Každý měsíc pro vás připravíme novou tematickou kolekci nazvanou  SKRYTÉ  POKLADY  NAŠEHO  SKLADU. Povětšinou velké obrazové publikace si můžete půjčit domů nebo jen tak prolistovat přímo v knihovně.

Uvítáme i vaše náměty na další zajímavá témata.

 

Dětské oddělení navštíví děti za základní i speciální školy na plánované besedy. Proběhne i pravidelné čtení v nemocnici a v denním stacionáři Jitřenka.

8. října se uskuteční Maraton čtení 2014 s dětmi ze ZŠ U Stadionu a s ilustrátorem a autorem knih pro děti Pavlem Čechem.

 

Těšíme se na vaši návštěvu nejen v Týdnu knihoven!